Sākums
Kontaktlēcas
Mūsu ārsti
Cenas

Reta Skricka privātprakses kontaktlēcu cenas:

Kontaktlēcu vēsture Latvijā iesniedzas pusgadsimta garumā. No 1958. gada, kad Rīgā tika atvērta pirmā kontaktlēcu laboratorija, ko ilgus gadus vadīja ārsts Remo Skrickis un kur tika izgatavotas un pielaikotas PMMA (cietās) kontaktlēcas, līdz mūsdienu plašajam dažādu kontaktlēcu piedāvājumam.

Neskatoties uz plašo citu redzes korekcijas veidu un līdzekļu, kā lāzerķirurģijas, briļļu, piedāvājumu diezgan daudz pacientu arī šodien kā redzes korekcijas veidu izvēlas kontaktlēcas, galvenokārt to ērtības un vienkāršuma dēļ. Tāpat vēl joprojām ir pacienti ar tādām redzes problēmām, kuriem kontaktlēcas ir vienīgais iespējamais korekcijas veids.

Mūsu kontaktlēcu centrā tiek piedāvātas gan jau gatavas noliktavas kontaktlēcas gan arī speciālās receptes kontaktlēcas pacientiem ar sarežģītākām redzes problēmām.


Noliktavas kontaktlēcas:

"Acuvue Oasis" - jaunas paaudzes silikonhidrogēla kontaktlēcas, ilgām valkāšanas stundām ikdienā un nepārtrauktai valkāšanai līdz 7 diennaktīm, lietošanas laiks 1-4 nedēļas.
Cena (par vienu lēcu) 6,00 € (4,22 Ls).
Pērkot iepakojumu (6 gab.) - cena 33,00 € (23,19 Ls).

"Acuvue Advance" – ražotājs "Johnson & Johnson", jaunas paaudzes silikonhidrogēla kontaktlēcas – pieder pie “Ultra comfort series” kontaktlēcu grupas (vēl pie šīs grupas pieder Acuvue Oasis un Acuvue Oasis for Astigmatism kontaktlēcas), piemērotas ilgām valkāšanas stundām ikdienā, lietošanas laiks 2-4 nedēļas.
Cena (par vienu lēcu) 6,00 € (4,22 Ls).

"1-Day Acuvue" – vienas dienas kontaktlēcas ar UV staru filtru.
Cena (30 lēcu iepakojumam) 28 € (19,68 Ls).
Pērkot 2 iepakojumus - cena 42,00 € (29,52 Ls).

"Pure Vision" – ražotājs "Baush & Lomb", silikonhidrogēla kontaktlēcas nepārtrauktai valkāšanai līdz 7 diennaktīm, lietošanas laiks 1 mēnesis.
Cena (par vienu lēcu) 8,00 € (5,62 Ls).

"Proclear Compatibles" – ražotājs "Cooper Vision", kontaktlēcas sausām un jūtīgām acīm, lietošanas laiks 1 mēnesis.
Cena (par vienu lēcu) 7,00 € (4,92 Ls).
3 gab. - cena 21,00 € (14,76 Ls).


Mīkstās toriskās kontaktlēcas astigmatisma korekcijai:

"Acuvue Oasis for astigmatism" – ražotājs "Johnson & Johnson" (ASV), silikonhidrogēla kontaktlēcas, lietošanas laiks 2-4 nedēļas.
Cena (7 lēcu iepakojumam) 55,00 € (38,65 Ls).

"Pure Vision Toric" – ražotājs "Baush & Lomb", silikonhidrogēla kontaktlēcas, lietošanas laiks 1 mēnesis.
Cena (6 lēcu iepakojumam) 75,00 € (52,71 Ls).


Receptes kontaktlēcas:

Tiek izgatavotas vai pasūtītas katram pacientam individuāli. Pasūtījuma izpildes laiks – 2 līdz 4 nedēļas.


Cietās kontaktlēcas:

Tiek pielaikotas katram pacientam individuāli izmantojot TMS4 datortopogrāfu – ierīci kas precīzi nomēra acs priekšējās virsmas (radzenes) izmērus pa visu laukumu un pēc tiem nosaka kontaktlēcas nepieciešamos parametrus.Pašas kontaktlēcas tiek izgatavotas laboratorijā Itālijā no "Polymer Technology Corporation" (ASV) gaisa caurlaidīgiem materiāliem. Cena par vienu lēcu no 35 līdz 85 LVL.

Izgatavojam arī īpaša dizaina kontaktlēcas keratokonusa (acs radzenes deformācijas) korekcijai, kontaktlēcas pēc radzenes transplantācijas, pēc refraktīvās ķirurģijas – ROSE K2 kontaktlēcas.

Pieejamas Ortokeratoloģijas kontaktlēcas – īpašas kontaktlēcas, kas tiek valkātas tikai nakts laikā un pārveido acs radzeni tā lai iegūtu skaidru redzi bez brillēm vai kontaktlēcām visas dienas garumā. Šo procedūru sauc arī par Radzenes refraktīvo terapiju.


Speciālās kontaktlēcas:

"Proclear Multifocal" – kontaktlēcas presbiopijas (vecuma tālredzības) korekcijai, lietošanas laiks 1 mēnesis.
Cena (3 lēcu iepakojumam) 45,00 € (31,63 Ls).

"Crazy Frequency" – kontaktlēcas ar dažādiem zīmējumiem (kaķa acs, spirāle), lietošanas laiks 1 mēnesis.
Cena (2 lēcu iepakojumam) 30,00 € (21,08 Ls).


Kontaktlēcu piegādes pa pastu:

Kad Jūs kopā ar mūsu speciālistiem esat veikuši sev piemērotāko kontaktlēcu izvēli, pastāv iespēja kontaktlēcas izņemt sev tuvākajā pasta nodaļā. Ja pasūtījuma summa ir vismaz 50 LVL, piegādes Latvijas teritorijā ir bez maksas.

Tāpat, ja Jums ir jau zināma kontaktlēcu recepte un Jums vajadzīgas tikai kontaktlēcas, mēs tās jums piegādāsim 2-3 darba dienu laikā visā Latvijas teritorijā.


Kontakti:

  • Adrese: Skolas 12-9, Rīga, LV-1010
  • Darba laiks: Darba dienās no 9:00 līdz 18:00
  • Tālrunis: 67 24 02 21
  • E-pasts: skrickis@skrickis.lvFinansiālā palīdzība. © Autortiesības 2010 SIA "Dr. Skricka Kontaktlēcu centrs".