Sākums
Kontaktlēcas
Mūsu ārsti
Cenas

Finansiālā palīdzība gadījumos, kad pietrūkst nauda:

Vai Jums ir gadījies saskarties ar situāciju, kad nepietiek nauda lēcām vai lēcu šķidrumam, varbūt vēlējāties apmeklēt acu ārstu un pārbaudīt redzi, taču makā svilpo vējš? Bez šaubām, situācijā, kad tiek izjusts naudas trūkums, nekādas patīkamās sajūtas neraisās. Ko iesākt, ka kontaklēcām jau beidzies termiņš un ir vēlme tā iegādāties pēc iespējas ātrāk? Jums palīdzēs kāda finansiālā palīdzība no malas, piemēram, Jūs varat paņemt bezmaksas kredītus un iegādāties sev nepieciešamo jau šodien. Jā, tas nav tas labākais, kā iegūt papildus līdzekļus, taču nekas labs arī nebūs, ja Jūs turpināsiet nēsāt kontektlēcas, kurām ir beidzies derīguma termiņš. Pēc pieredzes zinām, cik grūti acīm ir panest nonēsātu lēcu slogu. Ir pat dzirdēts, ka cilvēkiem no šādas rīkošanās tiek bojāta redze. Tāpēc, esiet prātīgi un neatlieciet veselību pēdējā vietā, aizņemties ātro kredītu nav nemaz tik sarežģīti, tas ir pieejams pat bez procentiem. Iesakām Jums kredītu salīdzinātājus, tur ir visi PTAC licencētie aizdevēji. Aizņemties pie drošiem kreditoriem ir ļoti nozīmīgi, tāpēc noteikti ir jāpievērš uzmanība katram sīkumam, kas nākotnē var ietekmēt aizdevuma atmaksu.

Kādos gadījumos finansiālā palīdzība Jums var kaitēt? Iepriekš izskatījām situāciju, kad kontaktlēcu vecuma dēļ var tikt bojāta redze, tātad pavirša attieksme pret to lietošanas noteikumiem var kaitēt. Bet, vai var kaitēt ātrie kredīti, ja tie tiek paņemti izmisuma brīžos? Protams, jebkuras saistības uzliek atbildību un var radīt nepatīkamas situācijas, ja šīs saistības netiek pildītas. Noteikti būsiet dzirdējuši, cik daudziem šie pakalpojumi ir likuši vilties, tāpēc ielūkosimies galvenajos noteikumus, kas ļaus aizņemties droši. Pirmkārt, ja esat nolēmuši iegādāties lēcas, brilles vai kādu redzes ārsta pakalpojumu, aizņematies tieši to summu, kas būs nepieciešama, nekrītiet kārdinājumā paņemt vairāk. Saprotiet, ka vēlāk nāksies atdot to naudu, tāpēc viss ir jāizplāno pamatīgi. Kā jau minējām, ir iespējams aizņemties bez komisijas maksas, tas būs izdevīgi, taču nemainīs faktu, ka nauda būs jāatgriež laicīgi. Ņemiet vērā arī to, ka gandrīz katrs kreditors Jums piedāvās pagarināt termiņu, protams, tas būs par maksu.

Ko darīt, aizņemties kredītu priekš kontaktlēcām?

Tagad tik atliek saprast, cik vērts ir iegādāties preci tagad, cik tā sadārdzināsies, ja nespēsiet laicīgi atdot aizdevumu, kas notiks nākamajā mēnesī un nākotnē vispār. Centieties izvēlēties Jūsu situācijai atbilstošākos risinājumus, lai viss būtu samērīgi un pārdomāti, lai viena mēneša kontaktlēcu iegāde nepārvēršās par ilglaicīgām finansiālajām problēmām. Mūsu mājas lapā ir atrodami dažādi redzes ārsta pakalpojumi un dažāda veida kontaktlēcas, kas dod Jums iespēju to visu iegūt par ļoti draudzīgām cenām - ar vai bez ātrajiem kredītiem, tas lai paliek Jūsu ziņā. Bez šaubā, šie pakalpojumi nav pats labākais finanšu piesaistes instrumnets, labāk būtu sākt ar naudas piepelnīšanos, kas neradīs liekas saistības un dos arī gandarījumu. Gaidīsim Jūs pie mums ciemos uz redzes pārbaudi.


Finansiālā palīdzība. © Autortiesības 2010 SIA "Dr. Skricka Kontaktlēcu centrs".